slogan Darmowe życzenia na bileciku

Regulamin

 1. Sprzedawcą w sklepie internetowym www.koszeiprezenty.pl jest firma „ Foch” Tomasz Damaszek, ul. Grządziela 6, 41-500 Chorzów, NIP 627-102-31-92, REGON 24 29 74 157.
 2. Sklep prowadzi sprzedaż zestawów upominkowych detalicznie oraz hurtowo za pośrednictwem internetu i przedstawicieli.
 3. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.koszeiprezenty.pl , pocztę elektroniczną , telefonicznie i przez przedstawicieli. Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT – po otrzymaniu danych koniecznych do jej wystawienia; przekazanie ww. danych jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez uzyskania podpisu klienta.
 5. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po potwierdzeniu wszystkich niezbędnych danych do prawidłowej obsługi zlecenia. W przypadku braku potwierdzenia adresu dostawy w ciągu 14 dni zamówienie zostanie anulowane.
 6. Płatności za zamówione produkty należy dokonywać na podane konto, podczas realizacji zamówienia. Wysyłka następuje po zaksięgowaniu płatności na koncie firmy.
 7. Termin realizacji zamówienia to 3 do 6 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie naszej firmy lub potwierdzenia zamówienia. Może się on wydłużyć w przypadku dużego lub skomplikowanego zamówienia i w okresie świątecznym. W przypadku nie możliwości zrealizowania zamówienia w czasie do 6 dni, Klient jest informowany o czasie w jakim zamówienie jest możliwe do zrealizowania.
 8. Wysyłka towaru do klienta jest realizowana za pomocą firm kurierskich, kierowców działających na zlecenie sklepu lub własnego transportu firmy „Foch”.
 9. W przypadku zwrotu przesyłki do sklepu z powodu nieodebrania paczki, błędnego adresu doręczenia podanego w formularzu zamówienia, czy odmowy przyjęcia przesyłki przez adresata, klient ponosi koszty zwrotu zamówienia oraz koszty ewentualnej ponownej wysyłki.
 10. Wszystkie ceny są podane w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
 11. Nabywcą w sklepie internetowym www.koszeiprezenty.pl może być pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna. Składając zamówienie, klient potwierdza tym samym, iż ukończył 18 lat.
 12. Produkty sprzedawane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane. Zastrzegamy sobie prawo modyfikacji zawartości koszy, poprzez zastąpienie składników produktami równorzędnymi lub wyższej wartości w przypadku ich braku. Kosze mogą w wyjątkowych przypadkach trochę odbiegać wizualnie od przedstawionych na zdjęciach. Firma „Foch” dołoży wszelkich starań aby były identyczne.
 13. Wszystkie znaki towarowe i nazwy zostały użyte wyłącznie w celu prezentacji produktów i są własnością producenta.
 14. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie wciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwrócony towar nie może być uszkodzony, powinien być oryginalnie zapakowany i odesłany do sklepu na koszt klienta. Zwracany towar należy dostarczyć na adres firmy „Foch” z dowodem zakupu.
 15. Reklamacje należy składać na piśmie w terminie 7 dni od daty odbioru towaru na adres firmy „Foch”. Reklamacje bez podania uzasadnienia nie będą rozpatrywane. W przypadku reklamacji jakościowej niezbędne jest dostarczenie reklamowanego towaru. Odbiorca przed podpisaniem odbioru przesyłki powinien dokładnie sprawdzić jej stan. Reklamacje wynikające z uszkodzenia lub częściowej kradzieży produktu podczas transportu, rozpatrywane są po sporządzeniu przez odbiorcę w obecności kuriera, protokołu szkody. W uzasadnionych przypadkach zareklamowany produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a w przypadku braku takiej możliwości, nastąpi zwrot zapłaconej kwoty w ciągu 14 dni roboczych.
 16. Osoba zamawiająca, podając swoje dane w procesie zamówienia, wyraża zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.
 17. Sklep zastrzega sobie prawo do weryfikacji dokonanego zamówienia , oraz jego anulowania w przypadku zamówienia złożonego przez klienta , który wcześniej nie odebrał zamówionego towaru, gdy autentyczność zamówienia budzi uzasadnioną wątpliwość, lub zostały wypełnione nieprawidłowo dane teleadresowe.
 18. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia. O zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić zamawiającego. Jeżeli klient dokona zapłaty za towar, sklep zwróci należność w terminie 5 dni od dnia anulowania zamówienia.
 19. W sprawach nie uregulowanych stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
 20. Klient składając zamówienie oświadcza, że zapoznał się z powyższym regulaminem, w pełni go rozumie i akceptuje jego treść. Złożenie zamówienia oznacza jednocześnie akceptację regulaminu.